Cennik - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

Lawyer
Przejdź do treści

Cennik

Martyna Fon Zvegelj
Klinika ZDROWIE
To oferta skierowana do wszystkich, którzy pragną doświadczyć niezwykle bezpiecznej i skutecznej bioterapii (bioenergoterapii) wg. met. Zdenko Domancica. Bioterapia (bioenergoterapia) znajduje swoje zastosowanie w leczeniu chorób przewlekłych, nawrotowych oraz w sytuacjach nagłych, takich jak kontuzje czy okres rekonwalescencji. Nie ma ograniczeń wiekowych, z wyjątkiem dzieci w wieku do ukończenia pierwszego roku życia.

Nasi dyplomowani bioterapeuci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają skuteczne wsparcie dla potrzebujących. Praktykują wyłącznie terapię Metodą Zdenko Domancica i posiadają kilkunastoletni staż.

W jaki sposób pracujemy?
Grupowa bioenergoterapia (bioterapia) wykonywana jest 1 x dziennie obowiązkowo przez 4 kolejne dni. Wszyscy uczestnicy zgłoszeni do danej grupy przychodzą na tę samą godzinę. Bioterapia trwa do 2-ch godzin. Indywidualne podejście trwa ok. 10 - 15 min. Oddziaływanie energetyczne następuje z chwilą wejścia na salę a nie tylko podczas bezpośredniego kontaktu z bioenergoterapeutą. Dlatego możliwie jak najdłuższy pobyt w miejscu przeprowadzania bioterapii jest wskazany, i przed i po zabiegu. Uczestnicy bioterapii oczekują na swój zabieg, siedząc na krzesłach i słuchając muzyki (zrelaksowani). Prosimy: nie krzyżować rąk i nóg. Podczas bioterapii zachowujemy pozycję otwartą na przepływ energii.

Wynagrodzenie
za 4 dni bioenergoterapii podlega indywidualnej ocenie (ostatniego dnia, w nieoznakowanych kopertach) zgodnie z samopoczuciem po bioterapii oraz możliwościami finansowymi. Nie ustalamy żadnych cen na zdrowie. Dawanie i Otrzymywanie – stanowią prawo naturalnego obiegu energii.
Współudział w wynajmie pomieszczenia na bioenergoterapie wynosi 100 zł/osoba (płatne pierwszego dnia terapii).
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze, w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
+48 601 217 543 Agata
 Created by Klinika Zdrowie
all rights reserved 2009 - 2024


Wróć do spisu treści