Cennik - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

                    email: kontakt@klinikazdrowie.pl
Klinika Zdrowie
metoda Domancica
Domancic
Lawyer
Przejdź do treści

Cennik

Klinika ZDROWIE
To propozycja dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć wyjątkowo bezpiecznej i skutecznej bioterapii (bioenergoterapii) - wg Metody Zdenko Domancica. Bioterapia (bioenergoterapia) ma zastosowanie w chorobach przewlekłych, nawrotach jak i nagłych przypadkach (kontuzje, rekonwalescencja). Nie ma ograniczeń wiekowych, z wyjątkiem dzieci do czasu ukończenia pierwszego roku życia. Dyplomowani bioterapeuci mają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w efektywny sposób. Wyłącznie Metodą Zdenko Domancica pracują już ponad 15 lat.

W jaki sposób pracujemy?
Grupowa bioenergoterapia (bioterapia) wykonywana jest 1 x dziennie obowiązkowo przez 4 kolejne dni. Wszyscy uczestnicy zgłoszeni do danej grupy przychodzą na tą samą godzinę. Bioterapia trwa do 2-ch godzin. Indywidualne podejście trwa ok. 10 - 15 min. Oddziaływanie energetyczne następuje z chwilą wejścia na salę a nie tylko podczas bezpośredniego kontaktu z bioenergoterapeutą. Dlatego możliwie jak najdłuższy pobyt w miejscu przeprowadzania bioterapii jest wskazany, i przed i po zabiegu. Uczestnicy bioterapii oczekują na swój zabieg, siedząc na krzesłach i słuchając muzyki (zrelaksowani). Prosimy: nie krzyżować rąk i nóg. Podczas bioterapii zachowujemy pozycję otwartą na przepływ energii.

Wynagrodzenie
za 4 dni bioenergoterapii podlega indywidualnej ocenie (ostatniego dnia, w nieoznakowanych kopertach) zgodnie z samopoczuciem po bioterapii oraz możliwościami finansowymi. Nie ustalamy żadnych cen na zdrowie. Dawanie i Otrzymywanie – stanowią prawo naturalnego obiegu energii.
Współudział w wynajmie pomieszczenia na bioenergoterapie wynosi 100 zł/osoba (płatne pierwszego dnia terapii).
Klinika Zdrowie
BIOENERGOTERAPIA
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze,
w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
e-mail: kontakt@klinikazdrowie.pl
Created by Klinika Zdrowie
all right reserved 2009 - 2023
Wróć do spisu treści