Filmy - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

Lawyer
Przejdź do treści

Filmy

Film dokumentalny o Projekcie Klinika ZDROWIE (3/3)
zrealizowany w roku 2010 r. ukazujący bioterapię grupową wg Metody Zdenko Domancica i jej niekwestionowane efekty. Odczarowujemy tabu i pokazujemy w prosty sposób, że bioenergia to nic tajemniczego. Postępowanie terapeutyczne oznacza przenoszenie bioenergii na innego człowieka oraz jej równoważenie - dodanie w miejscach gdzie jej brakuje i odjęcie z miejsc, gdzie jest jej w nadmiarze. Odbywa się to w dużo prostszy sposób, niż by się to mogło wydawać ludziom niezorientowanym w temacie. Nie potrzeba żadnych specjalnych aparatów elektronicznych, bo bioterapeuta sam pobiera energię z przestrzeni i przekazuje do potrzebującego organizmu. Bioenergia jest poinformowana i inteligentna, dlatego “wie” gdzie i jak powinna oddziaływać. Bioenergoterapie są organizowane w całej Polsce. Pomysłodawcą i inicjatorem jest Martyna Fon Zvegelj, dyplomowany bioterapeuta met. Domancica, jedyny (poza synem Domancica - Stjepanem) nauczyciel metody Zdenko Domancica  oraz honorowy prezes Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Metodą Zdenko Domancica (PSTMZD). Prawdziwi ludzie, realne efekty!
Klinika Zdrowie
Film THINK ABOUT IT powstał z inspiracji dotąd niespotykanym podejściem do spraw zdrowia: od przyczyn poprzez skutki do możliwości wyleczenia. Naukowcy, którzy wyrazili chęć przedstawienia swojej opinii, to czołowi eksperci z nowej fali rozumienia ludzkiej świadomości. Odkrywają przed widzami innowacyjną osiągnięcia zdrowia (bioenergoterapia). Film jest przeciwwagą dla stricte ezoterycznego traktowania tematu. Wyjaśnia w sposób naukowy jak działa bioenergia, przedstawione są wypowiedzi pacjentów, naukowców, doktorów, słuchaczy seminariów Domancica i wreszcie samego autora metody.
MEDYCYNA ENERGETYCZNA - KURS
W trakcie tego wyjątkowego kursu uczestnicy będą wprowadzeni w dziedzinę medycyny energetycznej i zrozumieją, dlaczego instytucje naukowe, uniwersytety, lekarze, profesorowie, a nawet szpitale w różnych częśćiach świata prowadzą badania nad Metodą Domancica. Dowiedzą się, dlaczego inwestuje się czas i środki finansowe w próby zrozumienia terapii energetycznej. Kurs pozwoli uczestnikom opanować umiejętność efektywnej pomocy potrzebującym, korzystając z metody, której skuteczność przekracza oczekiwania, przy zachowaniu jej naturalności, bezpieczeństwa i nieinwazyjności.

Metoda Domancica ukierunkowana jest na odkrywanie nieograniczonych możliwości.
Zarówno energia, jak i informacja, stanowią fundamentalne elementy naszej rzeczywistości. Bioenergoterapeuci umożliwiają pacjentom dostęp do fal energii bioenergetycznej oraz zawartych w niej informacji. Ich zadaniem jest asystowanie ciału chorego w odczytaniu i przywróceniu właściwej informacji o zdrowiu. Więcej na www.metodadomancica.pl
RĘCE KTÓRE LECZĄ - reportaż TV Prawda czy fałsz? Na temat bioenergoterapii krążą rozmaite opinie. Zdaniem wielu to szansa na wyzdrowienie. Elżbieta Bereza spod Grudziądza jeździ na bioterapię od kilku miesięcy. ,,Niekonwencjonalna medycyna przynosi rezultaty'' - twierdzi kobieta, która na bioterapie zgłosiła się z kilkoma schorzeniami.
Film MIND OVER THE MATTER with BIOENERGY W roku 2003 w Instytucie badawczo-naukowym Jozefa Stefana w Lublanie przeprowadzono badanie fizycznego wpływu bioenergii na kryształy węglanu wapnia (kalcytu) w roztworze wodnym, w probówce krzemowej. Roztwór został poddany oddziałaniu bioenergii a wyniki pod mikroskopem elektronowym obserwowali, analizowali i udokumentowali nagraniem - dr Anton Jeglić, profesor na Wydziale Elektrotechnicznym Uniwersytetu i prof. dr Spomenka Kobe z Instytutu Jozefa Stefana w Lublanie. Mikroskop elektronowy (SEM) wyróżnia się wysoką rozdzielczością, która jest, co najmniej sto razy większa od rozdzielczości mikroskopu optycznego. Jeśli pod zwykłym mikroskopem powiększymy oglądaną strukturę tysiąckrotnie, to pod mikroskopem elektronowym możemy ją powiększyć przynajmniej 100.000 razy. Poza wysoką rozdzielczością mikroskop elektronowy charakteryzuje duża głębia ostrości. Pod wpływem wiązki kreatywnej bioenergii Domančića, zwykłe kryształy zmieniają się i przybierają różne „żywe” kształty (przypominające "życie"): kwiaty, róże, liście itd.
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze, w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
+48 601 217 543 Agata
 Created by Klinika Zdrowie
all rights reserved 2009 - 2024


Wróć do spisu treści