Galeria - KLINIKA ZDROWIE BIOTERAPIA BIOENERGOTERAPIA

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria


Ludzie, rośliny, czy pył kosmiczny - wszyscy tańczymy w rytm tajemniczej melodii granej gdzieś w oddali przez niewidzialnego grajka.   Albert Einstein


Słowo „bioenergia” pochodzi od greckich słów „bios” (życie) i „energos” (aktywny).
Bioenergia ma
wiele synonimów i jest różnie nazywana w zależności od szerokości geograficznej. W chwili obecnej na jej określenie używa się takich pojęć jak: bioplazma, energia kosmiczna, uniwersalna energia, witalna energia, życiowa energia,  chi (qi), prana, energia miłości, pole morfogeniczne, subtelna energia, światłość, pole elektromagnetyczne, orgon i inne. Badaniem tej energii zajmowały się przed nami, liczne kultury, filozofie, religie. W ostatnich latach zajmuje się nią także nauka.
Bioenergia jest poinformowaną energią z działaniem i zdolnościami koniecznymi do
osiągnięcia dobrego samopoczucia, zdrowia, prawidłowego działania umysłu, duszy i ciała. Brak bioenergii widzimy objawowo w oznakach chorobowych, przy wystąpieniu różnych schorzeń, w przypadku długotrwałego zmęczenia czy utraty dobrego samopoczucia. Objawy i choroby pojawiają się tam, gdzie ciało jest najsłabsze, tam, gdzie znajduje się nasze najsłabsze ogniwo. U jednych jest to serce, u innych system trawienny, u jeszcze innych choroby metaboliczne lub nowotworowe. Dopływ i zrównoważenie bioenergii znacząco wspomaga leczenie.

aut: Martyna Fon Yvegelj


Galeria - przykładowa BIOENERGOTERAPIA
autor zdjęć: Martyna Fon Zvegelj
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego