Kursy - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

Lawyer
Przejdź do treści

Kursy

Martyna Fon Zvegelj
Z wielką radością dzielę się informacją o rozpoczęciu w 2016 r. autorskich szkoleń nauki BioenergoTerapii wg met. Domančiča w Polsce. Po ponad dziewięciu latach ścisłej współpracy ze Zdenko Domančičem oraz Kliniką w Słowenii, zostałam nauczycielem metody Domancica, i jako jeden z dwóch nauczycieli na świecie (Stijepan Domancic - syn Zdenko) dzisiaj mam przywilej nauczania, dzielenia się wiedzą i niesienia światła tej metody dalej. To najlepszy sposób na życie, na pracę, jaki mogłabym sobie wyobrazić. Otoczona osobami z wielkim sercem i otwartym umysłem z radością spełniam swoje duchowe posłannictwo.

Kursy odbywają się regularnie w różnych miastach w Polsce oraz w formule online. Poza standardową procedurą nauczania, poświęcamy dużo czasu na ćwiczenia oraz na panele dyskusyjne. Każdy uczestnik w ramach szkolenia otrzymuje dostęp do biblioteki z filmami instruktażowymi oraz napisany przeze mnie podręcznik w języku polskim. Techniki zostały opracowane tak, aby każdy zainteresowany mógł się ich nauczyć, a potem stosować. Łatwo i szybko, ponieważ to, co najbardziej efektywne często jest najprostsze. Nawet przy minimalnym doświadczeniu praktycznym można osiągnąć rezultaty, które z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej są niewiarygodne.
Martyna Fon Zvegelj

Bioenergoterapeuta, Mistrz Bioenergoterapii, Dyplomowany Bioenergoterapeuta Metody Zdenko Domančiča, Honorowy Prezes Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów według Metody Zdenko Domančiča (PSTMZD). Absolwentka Adult Education Institution ProgramPLUS (zakres: bioterapia
i medycyna). Dodatkowo ukończone moduły: Radiestezja, Medycyna Kwantowa, Terapia - Zwierzęta, Terapia - Sport. Inicjator projektu Klinika Zdrowie (grupowe bioenergoterapie z indywidualnym podejściem) Instruktor, mentor i nauczyciel 1 i 2 stopnia Metody Zdenko Domančiča.

Każda osoba może nauczyć się bioenergoterapii Metodą Domancica i skutecznie pomagać rodzinie i najbliższym (w zakresie kursu pierwszego stopnia).
Martyna Fon Zvegelj
bioterapia
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze, w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
+48 601 217 543 Agata
 Created by Klinika Zdrowie
all rights reserved 2009 - 2024


Wróć do spisu treści