Seminaria - kursy - szkolenia bioenergoterapii - KLINIKA ZDROWIE BIOTERAPIA BIOENERGOTERAPIA

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Seminaria - kursy - szkolenia bioenergoterapii

KURS BIOENERGOTERAPII - NAUKA METODY ZDENKO DOMANCICA

Każda osoba może nauczyć się bioenergoterapii Metodą Domancica i skutecznie pomagać rodzinie i najbliższym (seminarium - kurs pierwszego stopnia). Nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności. Jak twierdzi twórca Metody, "wystarczy mieć w sobie trochę więcej dobra niż zła" i chęć pomocy potrzebującym.
BIOENERGOTERAPIA ma zastosowanie:

  • w domu (pomoc rodzinie i znajomym)  

  • profesjonalnie (jako bioenergoterapeuta)

Kursy nauki Metody uzdrawiania bioenergią wg Zdenko Domancica organizowane są cyklicznie w Warszawie. Wykładowca Martyna Fon Zvegelj.
Bioenergoterapia - uzdrawianie Bioenergią (BIOS z greckiego 'życie'), czyli uzdrawianie energią życia jest faktem znanym nam od tysięcy lat, ale dotychczas zarezerwowanym dla nielicznych. Metoda bioterapii Zdenka Domancica pozwala praktykować z łatwością i prostotą. Jest całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna, bezbolesna, przyjazna pacjentowi, wolna od stosowania farmaceutyków. Polega na pobudzeniu systemu immunologicznego do skutecznej walki z chorobą, tak, że ciało zaczyna leczyć samo siebie.

Z wielką radością dzielę się informacją o rozpoczęciu szkoleń nauki BioenergoTerapii wg met. Domančiča w Polsce. Po ponad dziewięciu latach ścisłej współpracy ze Zdenko Domančičem oraz Kliniką w Słowenii, w marcu br. zostałam nauczycielem pierwszego stopnia. Dzisiaj mam przywilej nauczania, dzielenia się wiedzą i niesienia światła tej metody dalej. To najlepszy sposób na życie, na pracę, jaki mogłabym sobie wyobrazić. Otoczona osobami z wielkim sercem i otwartym umysłem z radością spełniam swoje duchowe posłannictwo.
Kursy będą odbywały się regularnie. Ponieważ zależny mi na tym, aby skutecznie przekazać całą wiedzę dostępną w ramach tego stopnia, popartą także moim kilkuletnim doświadczeniem i obserwacjami, każda grupa będzie miała ograniczoną liczbę słuchaczy. Poza standardową procedurą nauczania, poświęcimy dużo czasu na ćwiczenia oraz na panele dyskusyjne. Każdy uczestnik w ramach szkolenia otrzyma dwie płyty instruktażowe DVD oraz napisany przeze mnie podręcznik w języku polskim. Techniki zostały opracowane tak, aby każdy zainteresowany mógł się ich nauczyć, a potem stosować. Łatwo i szybko, ponieważ to, co najbardziej efektywne często jest najprostsze. Nawet przy minimalnym doświadczeniu praktycznym można osiągnąć rezultaty, które z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej są niewiarygodne.
 
     Dla wszystkich pragnących osobiście poznać Zdenko Domancica nadal będę organizować i tlumaczyć kursy w Słowenii w Bled (wg dat zamieszczonych na stronie). To niezwykla możliwość móc   obserwować Mistrza podczas jego pracy w Klinice, zadawać pytania czy usłyszeć odpowiedź, której w tym momencie najbardziej potrzebujemy.
 
Martyna Fon Zvegelj
Bioenergoterapeuta, Mistrz bioenergoterapii, Dyplomowany Bioenergoterapeuta Metody Zdenko Domančiča, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów według Metody Zdenko Domančiča (PSTMZD). Absolwentka Adult Education Institution ProgramPLUS (zakres: bioterapia i medycyna). Dodatkowo ukończone moduły: Radiestezja, Medycyna Kwantowa, Leczenie Zwierząt, Leczenie Urazów Sportowych. Inicjator projektu Klinika Zdrowie (grupowe bioenergoterapie z indywidualnym podejściem) Instruktor i mentor Metody Zdenko Domančiča.

Zdenko Domancic i Martyna Fon Zvegelj, 2010 r.
Martyna Fon
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego