O nas - Klinka ZDROWIE - KLINIKA ZDROWIE BIOTERAPIA BIOENERGOTERAPIA

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas - Klinka ZDROWIE

Klinika ZDROWIE
To propozycja dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć wyjątkowo bezpiecznej i skutecznej bioterapii (bioenergoterapii) - wg Metody Zdenko Domancica. Bioterapia (bioenergoterapia) ma zastosowanie w chorobach przewlekłych, nawrotach jak i nagłych przypadkach (kontuzje, rekonwalescencja). Nie ma ograniczeń wiekowych, z wyjątkiem dzieci do czasu ukończenia pierwszego roku życia. Dyplomowani bioterapeuci mają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w efektywny sposób. Wyłącznie Metodą Zdenko Domancica pracują już ponad 10 lat.


W jaki sposób pracujemy?
Grupowa bioenergoterapia (bioterapia) wykonywana jest 1 x dziennie obowiązkowo przez 4 kolejne dni. Wszyscy uczestnicy zgłoszeni do danej grupy przychodzą na tą samą godzinę. Bioterapia trwa do 2-ch godzin. Indywidualne podejście do pacjenta trwa ok. 10 - 15 min. Oddziaływanie energetyczne następuje z chwilą wejścia na salę a nie tylko podczas bezpośredniego kontaktu z bioenergoterapeutą. Dlatego możliwie jak najdłuższy pobyt w miejscu przeprowadzania bioterapii jest wskazany, i przed i po zabiegu. Uczestnicy bioterapii oczekują na swój zabieg, siedząc na krzesłach i słuchając muzyki (zrelaksowani). Prosimy: nie krzyżować rąk i nóg. Podczas bioterapii zachowujemy pozycję otwartą na przepływ energii.

Wynagrodzenie
za 4 dni bioenergoterapii podlega indywidualnej ocenie pacjenta (ostatniego dnia, w nieoznakowanych kopertach). Nie ustalamy żadnych cen na zdrowie. Pacjent sam decyduje o wysokości wynagrodzenia zgodnie z własnym sumieniem, samopoczuciem po bioterapii oraz możliwościami finansowymi. Dawanie i Otrzymywanie – stanowią prawo naturalnego obiegu energii.
Współudział w wynajmie pomieszczenia na bioenergoterapie wynosi 100 zł/osoba (płatne pierwszego dnia terapii).

TERAPEUCI Klinika Zdrowie
DYPLOMOWANA BIOENERGOTERAPEUTKA Metody Domancica

Martyna Fon Zvegelj
dyplowana bioenergoterapeutka
nauczyciel metody Domancica


Sukcesy w terapii bioenergia odnotowałam w wielu przypadkach zajmując się problemami zdrowotnymi u ludzi i zwierząt. Jak mówi Domancic "nie uzdrawiamy MY, uzdrawia ENERGIA, a ona jest poinformowana i wie, co ma zrobić. Jest esencją zdrowego ciała i ducha. Kiedy ciało jest zbalansowane i silne, potrafi zawalczyć z chorobą o zdrowie". Pomoc ludziom wymaga pokory i wyłączenia pragnienia: osiągnięcia rezultatu, wizualizacji czy rozumienia procesu. W roku 2009 zainicjowałam projekt Klinika ZDROWIE, oferujący bioenergoterapie grupowe - najbardziej optymalną i skuteczną formę uzdrawiania. Wszystkich potrzebujących - zapraszam do skorzystania w Warszawie, gdzie osobiście wykonuję bioenergoterapie. Jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą Met. Zdenko Domancica, nauczycielem, instruktorem i mentorem. Posiadam tytuł czeladniczy oraz mistrzowski z zakresu bioenergoterapii i naturalnych form leczenia uprawniający do wykonywania zawodu w całej EU, więcej informacji o mnie poczytasz tutaj >>>
DYPLOMOWANY BIOENERGOTERAPEUTA Metody Domancica

Denis Zvegelj
dyplomowany bioenergoterapeuta instruktor i mentor metody Domancica

Jak sam mówi, połowę swojego życia poświecił wioślarstwu (zdobywca pierwszego medalu dla niezależnej RS, na olimpiadzie w 92', przewodniczący Narodowej Federacji Wioślarskiej) a drugą uczeniu się i pomaganiu innym. Jego największą pasją jest motywowanie innych, aby dokonywali zmian w życiu. Uczył się od najlepszych, ale zawsze najpierw testował na sobie. Od zdobywania wiedzy u szamanów, do ukończenia szkoły bioterapii Zdenko Domancica (dyplomowany bioterapeuta i mentor). Akredytowany przez Richarda Bandlera trener i nauczyciel NLP. Certyfikowany terapeuta IAPCH (International Association of Professional Conversational Hypnotists), hipnoterapeuta certyfikowany u Igor Ledochowski. Psychoterapeuta terapii Miltona Ericksona. Uczeń Mantaka Chia (energetyczna transformacja, leczenie chorób, uzdrawianie związków, traum) i wielu innych. Motto: Jeśli pokochasz życie, życie pokocha ciebie. 
PRAKTYKUJACY BIOTERAPEUTA Metody Domancica

 Paulina Drzewień
terapeutka KlinikaZdrowie

Posiadam ekonomiczne wykształcenie i na co dzień pracuję w jednej z dużych firm informatycznych w Warszawie. To oczywiście nie przeszkadza mi w rozwijaniu “energetycznych” umiejętności i pasji. Od kilku lat pracuję jako Bioenergoteraputa metodą Zdenka Domancica. Udzielam skutecznych terapii indywidualnych, grupowych a także terapii na odległośćWspółpraca z Kliniką Zdrowie i z Panią Martyną Fon Zvegelj to dla mnie prawdziwa przyjemność i ciągły rozwój. Jestem obecna na kursach Metody Zdenko Domancica jako terapeuta asystujący, pomagam przy terapiach grupowych i ochoczo włączam się w inne inicjatywy. Posiadam tytuł Czeladnika Bioenergoterapeuty wydany przez Izbę Rzemieślniczą w Lublinie uprawniający do wykonywania zawodu na terenie całej UE. Posługuję się też umiejętnością czytania z Kronik Akaszy i przeprowadzam Systemowe Ustawienia Rodzinne. Stosuję Dwupunkt oraz prowadzę warsztaty z ogólnego “rozwoju świadomości”. Na co dzień jestem w stałym kontakcie ze swoimi Aniołami, wykorzystuję spotkania z „Mądrymi Ludźmi” by uczyć się i rozwijać a swój artyzm wyrażam poprzez taniec i fotografię.
PRAKTYKUJACY BIOTERAPEUTA Metody Domancica

  Anna Gajownik
terapeutka Klinka Zdrowie

Chęć do niesienia pomocy jest wpisana w moje życie. Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Socjalna. Przez wiele lat pracowalam jako instruktor jazdy konnej i hipoterapeuta. Do zgłębienia bioenergoterapii Metoda Zdenko Domancica skłoniła mnie sytuacja osobista. Dziś wiem, że to był dobry wybór. Teraz to już moja droga życiowa. Czuję, że jestem na swoim miejscu. Ciągle zachwyca mnie prostota tej metody. Cieszę się, że mogę pomagać swoim bliskim, znajomym i wielu innym osobom, które tego potrzebują. Przeprowadzałam także terapie na roślinach i zwierzętach. Działam głównie na terenie Polski, chociaż miałam także okazję prowadzić terapię w kontakcie bezpośrednim we Włoszech. Mogę także zaproponować terapię, która nie zna granic, czyli bioenergoterapię na odległość. Posiadam tytuł czeladniczy z zakresu bioenergoterapii i naturalnych metod uzdrawiania uprawniający do wykonywania zawodu na terenie całej UE.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego